slideslideslide

Aktualności

Pompownia domowa - montaż i eksploatacja
Domowa pompownia ścieków sprawdza się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie nie można odprowadzić ścieków sanitarnych z budynku w tradycyjny grawitacyjny sposób. Jest to element...
czytaj więcej ...
Części zamienne do pomp E/ONE
Części zamienne do pomp E/ONE Szanowny użytkowniku pomp i pompowni typu E/ONE (dystrybutor Purator "EcoBlue" Polska)

Firma INWAP Sp. z o.o. jako producent pomp wyporowych typu...
czytaj więcej ...
Firma INWAP w Programie KRD Rzetelna Firma
Firma INWAP w Programie KRD Rzetelna Firma Firma INWAP nawiązała współpracę z Krajowym Rejestrem Długów. Uzyskała tytuł Rzetelna Firma.
czytaj więcej ...
rzetelna firma

Części zamienne do pomp E/ONE

Szanowny użytkowniku pomp i pompowni typu E/ONE (dystrybutor Purator "EcoBlue" Polska)

Firma INWAP Sp. z o.o. jako producent pomp wyporowych typu ORKA, które pod względem parametrów techczniczych oraz parametrów hydraulicznych są równoważne do pompy typu E/ONE, oferuje wybrane części zamienne do pomp i pompowni typu E/ONE.

Wychodząc naprzeciw  potrzebom użytkownikom, którym wygasła gwarancja na produkty E/ONE, a w ich mniemaniu ceny na elementy serwisowa oferowane przez dystrybutora E/ONE są wygórowana firma INWAP oferuje części o najwyższej jakości, które mogą zastąpić części E/ONE.

Oferowane części zostały sprawdzone przez wielu dotychczasowych użytkowników pomp E/ONE i uznają części INWAP za zgodne i prawidłowo działające. Ponadto oferowane części są stosowana w pompach oraz pompowniach INWAP, co stanowi dotatkową gwarancję wysokiej klasy elementów.

Zapraszam do zapoznania się z oferowanymi częściami w załączniku. W przypadku pytań prosimu o kontakt lub składania zamówień z działem serwisu.

Z poważaniem
Zarząd firmy INWAP Sp. z o.o.