slideslideslide

Aktualności

Pompy wirowe i wyporowe - porównanie działania i specyfiki pomp do ścieków


Obecnie zastosowanie znajdują różnorodne modele pomp do ścieków, jednak cel każdego z nich jest jeden: transportowanie płynów z niższego poziomu na wyższy. Różnice...
czytaj więcej ...
Rodzaje pomp do ścieków domowych

Ogólnym zadaniem wszelkiego rodzaju pomp jest transportowanie cieczy, np. z niższego poziomu na wyższy. Pompy znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach przemysłu, ale także...
czytaj więcej ...
Pompownia domowa - montaż i eksploatacja
Domowa pompownia ścieków sprawdza się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie nie można odprowadzić ścieków sanitarnych z budynku w tradycyjny grawitacyjny sposób. Jest to element...
czytaj więcej ...
rzetelna firma

INWAP Sp. z o.o. – Lider produkcji pomp i przepompowni


INWAP Sp. z o.o. z Brzegu powstała w 1988 r. Firma posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej. Filarem naszej działalności jest projektowanie, wdrażanie oraz produkcja urządzeń i rozwiązań z branży wodno-kanalizacyjnej takich jak: pompy wirowo-wyporowe i wirowo-odrzutowe, kompaktowe pompownie domowe i sieciowe, zawory, zasuwy, szybkozłącza hydrauliczne, zbiorniki do pompowni domowych.
 

Wielopokoleniowe doświadczenie

INWAP Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, prowadzoną wspólnie przez 2 pokolenia. Dzięki wykorzystaniu wielopokoleniowego doświadczenia oraz wdrażaniu nowych rozwiązań i stosowania nowoczesnych technologii, firma INWAP stała się jednym z liderów w branży producentów pomp i pompowni. Za swoją działalność firma INWAP Sp. z o.o. w przeciągu ostatnich lat otrzymała wiele nagród i wyróżnień np. trzykrotnie stawała na podium, w tym również na pierwszym miejscu, w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa w latach 2012-2014. Dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Newsweeka w latach 2011 i 2012.
 

Zasięg działalności

Firma działa na rynku ogólnopolskim dostarczając swoje wyroby i świadcząc usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, branżowych, instytucjonalnych, jak również publicznych. Zainteresowanie produktami firmy INWAP Sp. z o.o. oraz sieć sprzedaży obejmuje kraje w Europie, bliskiego wschodu oraz kraje Ameryki Północnej i Południowej.
 

System zarządzania jakością

Firma INWAP projektując sieci kanalizacyjne oraz produkując pompy i pompownie uwzględnia wymogi normy PN-EN ISO9001:2009, co gwarantuje najwyższe standardy jakości w zakresie niezawodności produktów oraz obsługi serwisowej i realizacji zamówień. System zarządzania jakością został wdrożony w 2006 i nieprzerwanie jest stosowany oraz ulepszany w celu podniesienia poziomu satysfakcji Klienta oraz samej firmy. Współpraca z Klientami, użytkownikami, projektantami (tj. rozmowy, spotkania, wymiany spostrzeżeń, propozycji, uwag) przyczyniają do nieustannej modernizacji produktów INWAP spełniając preferencje odbiorców. Przy projektowaniu nowych rozwiązań firma stosuje najnowsze technologie oraz materiały, co stanowi jedno ze źródeł wysokiej jakości.
 

Innowacyjne rozwiązania

W ramach współpracy z projektantami oraz odbiorcami i eksploratorami sieci sanitarnych firma INWAP opracowała szereg rozwiązań mających na celu poprawę sieci sanitarnych oraz jakości jej używania np.  konstrukcja rozdrabniacza (Prawo Ochronne UP RP nr 64929) lub specjalna konstrukcja zbiornika ze zredukowaną komorą mokrą (Prawo Ochronne UP RP nr 65356). Za swoje nowatorskie wdrożenia INWAP została nagrodzona Certyfikatem Innowacyjności wydanym przez Sieć Naukową MSN i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN.
 

Obecność na targach branżowych

Spółka INWAP corocznie prezentuje swoje wyroby oraz nowe produkty na targach branżowych, gdzie może bezpośrednio z partnerami omawiać nowe rozwiązania, do których wnoszą swoje opinie i spostrzeżenia. Prezentowanie wyrobów na targach jest nie tylko sposobem reklamy, ale również poszukiwanie informacji zwrotnej, która może poprawić poziom jakości wyrobów jak i obsługi klientów produktów firmy INWAP.
 

Poniżej dla Państwa trochę muzyki podczas przeglądania strony INWAP oraz  produktów INWAP... :)