Tel:(+48) 77 416 17 16 Tel:(+48) 77 411 47 90
slideslideslide

Aktualności

Oznakowanie CE - etykieta wyrobu Pompownia ścieków "INWAP PKS"
Oznakowanie CE - etykieta wyrobu Pompownia ścieków "INWAP PKS" Szanowni klienci

Informujemy, iż oferowane oraz dostarczone wyroby budowlane z serii Pompownie ścieków...
czytaj więcej ...
Automatyka i sterowanie w przepompowni ścieków
Automatyka i sterowanie w przepompowni ścieków
Systemy odprowadzania płynnych odpadów są istotnym elementem infrastruktury każdego miasta. Dzięki sprawnie działającej...
czytaj więcej ...
Serwis przepompowni. Kiedy skorzystać z pomocy fachowców?
Serwis przepompowni. Kiedy skorzystać z pomocy fachowców? Przepompownie to element kanalizacji ciśnieniowej, który jest stosowany wszędzie tam, gdzie nie istnieje grawitacyjna...
czytaj więcej ...
rzetelna firma

Pomoc techniczna

Jesteśmy świadomi tego, że zakup nowego sprzętu czy systemu to jedno, ale jego prawidłowa eksploatacja, konserwacja i ewentualna naprawa to zupełnie inna historia. Dlatego oprócz dostarczania wysokiej jakości pomp oferujemy również wsparcie techniczne, które gwarantuje, że zawsze otrzymają Państwo pomoc związaną z pracą urządzeń.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy doskonale rozumieją zarówno teorię, jak i praktykę działania różnych systemów i urządzeń. Rozumiemy, że problemy nie zawsze pojawiają się w godzinach pracy. Dlatego nasi technicy są dostępni, aby pomóc Klientom w nagłych przypadkach.

Nasz cel to nie tylko udzielenie odpowiedzi, ale również zapewnienie skutecznych rozwiązań w możliwie krótkim czasie. Każdy Klient i każdy problem są dla nas unikalne. Dlatego zawsze dostosowujemy nasze wsparcie do indywidualnych potrzeb.

Niniejsza zakładka zawiera dokumentacje techniczną dotyczącą wyrobów INWAP. Znajdziecie tu Państwo: Instrukcje obsługi, wymogi montażowe elementów pompowni, deklaracje zgodności, certyfikaty i inne materiały.

W przypadku gdybyście Państwo mieli dodatkowe pytania i potrzeby prosimy o przesyłanie e-maili na adres serwis@inwap.pl.


PL-PKPL-POMPYPL-SZSPL-WM